صفحه اصلی
فراخوان انتخاب کتاب و آثار ترویجی برتر کشاورزی و منابع طبیعی
  • 2817 بازدید

سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در نظر دارد با برگزاری ششمین دوره هفته ملی کتاب کشاورزی و منابع طبیعی در آبان ماه سال جاری، کتاب‌ها و آثار ترویجی (شامل دستنامه، نشریه ترویجی و اپلیکیشن) برتر منتشر شده در حوزه کشاورزی و علوم وابسته را شناسایی، داوری و به آثار برتر جوایزی را اختصاص دهد.

لذا از همه پژوهشگران و اعضای هیأت علمی این حوزه دعوت به‌عمل می‌آید مشخصات آثار خود را در "سامانه هفته کتاب کشاورزی و منابع طبیعی"وارد نمایند. این وب‌گاه از روز سه شنبه 1403/03/01 الی 1403/06/31 پذیرای ثبت آثار خواهد بود.

لازم به ذکر است بررسی کتاب‌ها در دو بخش چاپی و الکترونیکی(E-book) ) انجام می‌شود. ارسال کتاب‌ها و آثار ترویجی الکترونیکی از طریق سامانه و ارسال کتاب‌ها و آثار ترویجی چاپی، علاوه بر درج اطلاعات کتاب‌شناختی در سامانه، از طریق پست (به آدرس تهران بزرگراه شهید چمران-خیابان یمن، باغ کشاورزی، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی- مرکز فناوری اطلاعات و اطلاع‌رسانی کشاورزی، کد پستی ۱۹۸۵۷۱۳۱۳۳َ صندوق پستی ۱۱۱۳-۱۹۳۹۵) خواهد بود. لازم به یادآوری است فقط آثاری که زمان انتشار آنها مربوط به سال‌ 1402 بوده و دارای شماره شابک و فیپا (جهت کتاب) و تاییدیه علمی (جهت آثار ترویجی) هستند در فرآیند ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.


 

افزودن نظرات